אודות

אודות

בוטיק הקוסמטיקה של מרינה

שמי מרינה, אני מתמחה במגוון רחב של טיפולי בריאות ויופי מאז 1999 . את ההסמכה קיבלתי מטעם "CIDESCO" – הארגון היוקרתי והמקצועי ביותר בעולם בתחום הקוסמטיקה.

בחרתי לקרוא למכון הקוסמטיקה שלי "בוטיק הקוסמטיקה של מרינה" היות והמילה Boutique הינה מילה לתיאור מקום קטן, אקסקלוסיבי וייחודי.

אני מתמקדת בלהעניק ללקוחותיי את הטיפול המקצועי ביותר באווירה שקטה ואינטימית, תוך מתן יחס אישי. וכל זה באווירה ביתית ורגועה, ולא בתוך קליניקה הומת אדם.

אני מטפלת במגוון רחב של לקוחות. בינים ישנן משפחות שלמות – אימהות, אבות, בנות, בנים ואף הדור השלישי – סבא וסבתא.

לצד הגישה האישית אני לא מפסיקה ללמוד, להשתלם, להשתכלל ולהעשיר את הידע המקצועי שלי כולל השתלמויות בחו"ל אצל המומחים המובילים בעולם. מרחק לא ימנע ממני להביא לקליניקה שלי את הטיפולים החדשניים והמתקדמים ביותר בעולם.

אני עובדת עם החברות המקצועיות ביותר בארץ ובעולם על מנת להתאים את הטיפולים ללקוחותיי, וכל זאת תוך כדיי הקשבה לצרכיהם וזמינות עבורם גם לאחר הענקת הטיפול.

אני אוהבת את המקצוע שלי ואת לקוחותיי.

אני מעניקה מגוון טיפולים בקליניקה

איפור קבוע

איפור קבוע גבות ואיילינר ( Yeliner) גבות הן מתאר תווי הפנים. עם השנים הן מאבדות צורה, נהיות דלילות ומאבדות את האפקט שלהן. העיסוק היום-יומי לצייר גבות מייגע, אורך זמן ולא תמיד מוצלח. הפתרון המתבקש – איפור קבוע. סיימתי ההכשרה באחד מבתי הספר הידועים בארץ. השתלמתי בחו"ל אצל אחד המומחים הבינלאומיים

קרא עוד »

טיפולי פנים

אבחון נכון ומיפוי מדויק של עור הפנים הוא הבסיס להצלחה של טיפול פנים. כל טיפולי הפנים בקליניקה שלי מתחילים באבחון מקצועי של העור, הגדרת מטרת הטיפול, התאמת הטיפול המדויק עבורך והתאמת התכשירים המדויקים עבורך ובהתאם לאורח חייך. בשוק קיים מגוון ענק של חברות ולכל אחת מהן מגוון עשיר של תכשירים.

קרא עוד »

טיפולים בנשירת שיער

טיפולים לנשירה בשיער והבראת שיער דליל בעיית שיער דליל או נשירת השיער מוכרת גם לגברים וגם לנשים. חשוב להדגיש, הבעיה אינה ייחודית רק לגילאים מבוגרים ויכולה להיות נחלתם גם של צעירים משני המינים. מזותרפיה היא שיטה מדעית ותיקה להחדרת חומרים טיפוליים לאזורים "פגועים" בעור במטרה להבריא אותם. מזותרפיה נפוצה מאד

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד